23
مرداد

دلايل رضايت كارفرمايان از خدمات سرویس و نگهداری شركت تک لاد

با بررسی های انجام شده توسط واحد آماری شرکت تک لاد از مشتری های دپارتمان سرویس و نگهداری، این شرکت توانسته است رضایت 73.2 درصدی مشتریان خود را به دست بیاورد.
این نظر سنجی طی یک مکالمه تلفنی پس از ارائه خدمات ماهیانه و با 12 سوال اخذ شده است.

نتیجه این رضایتمندی در هفت عنوان به شرح ذیل است:

1- ارائه خدمات در زمان مقرر
2- ارائه خدمات مطابق با دستور العمل های بین المللی
3- ارائه خدمات توسط افراد و کارشناسان خبره
4- ارائه خدمات ضروری و اضطراری
5- ارائه خدمات فروش تجهیزات مورد نیاز
6- قیمت گذاری
7- ارائه صورت وضعیت

تصمیم گیری های مدیریتی در خصوص سرویس و نگهداری با استفاده از نظرات شما مشتریان عزیز باعث شده است تا شرکت تک لاد بتواند تغییرات مناسبی را در ارائه خدمات انجام دهد که قطعا در راستای رضایت شما و ارائه خدمات بهتر می باشد.

لازم به ذکر است ارائه خدمات سرویس و نگهداری برای سیستم های اعلام و اطفاء حریق یکی از الزامات این سیستم ها می باشد و در صورت عدم انجام آن در زمان مشخص، باعث بوجود آمدن خسارات و حوادث غیر قابل جبرانی خواهد شد. نصب سیستم اعلام حریق در ساختمان یکی از ضرورت های آن است اما تنها نصب یک سیستم نمی تواند تضمین کننده سلامت ساختمان باشد بلکه عملکرد مناسب و به موقع این سیستم ها است که آرامش خاطر را برای ساکنین به همراه خواهد آورد.

به عنوان مثال مطابق با نظر کارشناسان سازمان آتش نشانی استان تهران در حادثه بیمارستان سینا اطهر در خیابان شریعتی، بیمارستان دارای سیستم اعلام حریق بوده است اما در زمان حادثه این سیستم خاموش بوده و عملکرد مناسبی را نداشته است که دلیل این خاموش کردن عمدی سیستم از سر و صدا های ناشی از مشکلات داخل سیستم گزارش شده است.

لازم به ذکر است معمولا این مشکلات، خطاها و یا اعلام حریق های کاذب به دلیل دستکاری غیر کارشناسی در سیستم ایجاد می‌شود که می توان به راحتی با سرکشی ها و تست های دوره ای از ایجاد اینگونه مشکلات جلوگیری نمود.

سیستم های اعلام حریق برای ایجاد آرامش در ساختمان ها نصب می شود و نه برای سلب آرامش پس بهتر است برای حفظ جان و مال و آرامش ساکنین با استفاده از خدمات سرویس و نگهداری سیستم های اعلام حریق به این مهم دست یافت.