23
مرداد

تکنولوژی به روز Argus، تضمین ایمنی برج های لوکس افق اکباتان

با افزایش وسعت پروژه ها ، آدرس پذیر بودن سیستم اعلام حریق ، تمامی نیازهای یک مجموعه بزرگ را برآورده نمی کند ، مواردی فراتر نظیر ، تشخیص دود از حریق واقعی ، تدوین سناریو، ارتباط یکپارچه با سایر سیستم ها ، برنامه ریزی عملکرد صحیح در هنگام اضطرار و خطر و مواردی از این دست ، نیاز های اولیه یک سیستم به روز را تشکیل می دهد.

تامین ، تجهیز و راه اندازی بلوک های A,D,EF,Z,I,JK,OP,U با برند معتبر و بین المللی ARGUS ایتالیا، توسط شرکت تک لاد انجام شده است . شرکت ARGUS ایتالیا ، یکی از نام های برجسته بین المللی در زمینه طراحی و ساخت محصولات تخصصی تشخیص و اعلام حریق بوده که با تیم متخصص خود و با بهره گیری از پیشینیه دانش و تجربه در این صنعت ، نقش مهمی در ارائه سیستم های توانمند اعلام حریق در دنیا داشته است . طراحی ، تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات مناسب و تدوین سناریوهای قوی در هنگام اضطرار در برج های مسکونی افق اکباتان، ضریب ایمنی سکونت در این پروژه را افزایش داده است.

پروژه برج های لوکس مسکونی تجاری افق اکباتان ، در دو سایت مجزا ( شرقی و غربی ) جمعا به مسـاحت ١٥ هکتار و زیربنایی بالغ بر ٦٥٥ هزار مترمربع ، ساخته شده و بخش های آماده آن در حال بهره برداری می باشد . فاز اول این پروژه با نگاهی آینده نگر و بهره مندی از آخرین استانداردهای ساخت شامل ١٣٠٠ واحد مسکونی و ١٨٠٠ واحد پارکینگ در ١١ برج ١٨ طبقه ( High Rise ) و ٣ بلوک ٩ طبقه ( Low Rise ) در سایت شرقی پروژه در حال اجرا می باشد. محوطه ی این بـرج ها کاملا اختصاصی و محصور شده می باشد و طراحی زیبای آن بسیار جذاب و خاطره انگیز خواهد بود.
تکنولوژی  به روز Argus

تکنولوژی  به روز Argus

تکنولوژی  به روز Argus