06
آذر

چه شرکتی جهت ارائه خدمات سرویس و نگهداری سیستم اعلام حریق مناسب است؟

هر شرکتی مدعی است که بهترین خدمات را با کمترین هزینه به کارفرمای خود ارائه خواهد داد، پس بهتر است پیش از انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری سیستم اعلام حریق موارد ذیل را مد نظر داشته باشید:
1- اولین و مهم ترین وجه تمایز شرکت ها تخصص آنها است پس شرکتی را انتخاب فرمائید که نماینده شرکت اصلی باشد.
2- سابقه فعالیت یک شرکت به معنی قدمت و تجربه آن شرکت می باشد، چنانچه قدمت شرکت بیشتر باشد فعالیت آن شرکت با دقت بیشتری توسط مدیریت کنترل می شود.
3- تعیین یک برنامه مشخص و پایبندی به آن، قبل از عقد قرارداد با هر شرکتی نحوه فعالیت آن شرکت را بررسی نمائید و از آنها بخواهید تا به شما برنامه ای از فعالیتهای آتی خود ارائه دهند و سعی کنید این فعالیت ها را رصد کرده و در صورت انحراف از برنامه اولیه از ادامه فعالیت شرکت مذکور جلو گیری کنید.
4- تجهیزات و ادوات حرفه ای باعث کاهش خسارات احتمالی و جلوگیری به موقع از آن می شود.
5- شرکت های بزرگ از آموزش پرسنل شما نگرانی ندارند پس از آنها بخواهید به افراد مذکور آموزش دهند تا در صورت بروز حادثه و در هنگامی که پرسنل در مجموعه شما حاضر نیستند مشکلی برای ساختمان پیش نیاید.
6- معرفی دوستان و آشنایان برگ برنده ای در انتخاب یک شرکت می باشد پس از دوستان خود در خصوص نحوه فعالیت شرکت تحقیق کنید.
7- از پروژه های مشابه با پروژه خود که تحت سرویس و نگهداری شرکت پیمانکار می باشد بازدید فرمائید .
شرکت تک لاد از سال 1363 مشغول به فعالیت می باشد و در این مدت بیش از 1400پروژه ملی را در بخش های طراحی، تأمین کالا ، نصب و راه اندازی و خدمات سرویس و نگهداری به پایان رسانده و یا در حال راهبری می باشد.
شرکت تک لاد حریق مفتخر به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از دو برند Gent و Argus در بخش سیستم های اعلام حریق بوده و شرکت تک لاد کنترل نیز در زمینه سیستم های کنترل تردد و سیستم های درب بازکن اتوماتیک و …. دارای نمایندگی انحصاری برند Salto است .

همچنین لازم به ذکر است شرکت تک لاد مورد تأیید سازمان آتش نشانی ایران می باشد که می تواند به کارفرمای محترم در خصوص اخذ تاییدیه کمک بسزایی نماید.
در پایان خاطر نشان می نماید شرکت تک لاد آمادگی خود را جهت ارائه لیست پروژه های سرویس و نگهداری بمنظور بازدید کارفرمایان محترم اعلام می نماید.

“فروش، اتمام یک معامله نیست؛ شروع یک رفاقت است.”