پنج رکن

1. دپارتمان طراحی و مشاوره گروه تک لاد، با بهره گیری از استانداردهای معتبر جهانی و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، همواره ارائه دهنده راهکارهای مناسب در پروژه های ارزشمند اعلام و اطفاءحریق اتوماتیک و کنترل تردد بوده است.

2. گروه تک لاد در مدت 36 سال گذشته فعالیت خود، همواره ارائه کننده با کیفیت ترین تجهیزات از معتبرترین سازندگان دنیا، به صورت انحصاری بوده است.

3. چگونگی نصب، راه اندازی و بهره برداری سیستم ها در پروژه ها براساس استانداردهای جهانی از دیگر رکن های عملکرد صحیح هر سیستمی قرارداده شده است. تیم فنی شرکت تک لاد با بهره گیری از استانداردها و دانش فنی در اجراء همواره سعی در ارتقاء سطح کیفی نصب و راه اندازی در تمامی پروژه های خود را دارد.

4. آموزش کاربران سیستم ها در پروژه ها تاثیر بسزایی در نحوه استفاده، بهره برداری و عملکرد صحیح را خواهد داشت. لذا شرکت تک لاد در هر پروژه پس از تحویل سیستم با برگزاری کلاسهای آموزشی نحوه استفاده صحیح از سیستم ها را به کاربران آموزش می دهد.

5. واحد سرویس و نگهداری شرکت تک لاد در تمامی دوران با اجرای سرویس های ادواری براساس استانداردهای مربوطه در کنار پروژه های اجرا شده ضامن کارکرد سیستم های ارائه شده توسط این شرکت می باشد. همچنین سرویس 7/24 (7 روز هفته/24 ساعته) از دیگر خدمات نوین شرکت تک لاد بوده که در تمامی زمان شبانه روز ارائه دهنده سرویس به پروژه های اجرا شده می باشد.