برند Siex

شرکت Siex زیر مجموعه هولدینگ Komtes اسپانیا به تحقیق، طراحی و مهندسی سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک گازی اختصاص دارد و در سال های اخیر یکی از سریعترین شرکت های رو به رشد در صنعت بوده است.
تلاش Siex به منظور ارائه بهترین و با کیفیت ترین راه حل جهت حفاظت در نامطلوب ترین شرایط آتش سوزی باعث رشد چشمگیر و حضور قابل توجه در صنعت و پروژه ها شده است.
ارائه بهترین راه حل حفاظت از جان و مال جهت هر خطر(حریق) بر اساس معیارهای فنی و کیفی از ویژگی های منحصر به فرد تیم فنی شرکت Siex می باشد.
شرکت Siex با سرمایه گذاری، تولید و توزیع سیستم های اطفاء حریق شامل گاز FM200، آب، غبار آب، فوم، پودر شیمیایی خشک و … با بالاترین کیفیت و با بهره گیری از پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی ها و نرم افزار های محاسبات هیدرولیکی خاص توسط معتبرترین سازمان های گواهینامه بین المللی همانند Vds, UL, FM, … به رسمیت شناخته شده است.

درباره FM200:
DuPont FM200 با فرمول شیمیایی HFC-227ea، یک ترکیب بی رنگ، بی بو و الکتریکی غیر کوانتومی از کربن، فلوئور و هیدروژن است. این سیستم ها جهت آتش سوزی کلاس های A، B و آتش سوزی های الکتریکی مناسب است و در دو مدل 25 بار و 42 بار بسته به شرایط طراحی جهت هر فضا قابل ارائه می باشند.
با توجه به عدم از بین بردن اکسیژن فضا امن ترین و قابل اعتماد ترین سیستم جهت اطفاء حریق اماکن و تجهیزات در مدت زمان کمتر از 10 ثانیه می باشد.
این سیستم با توجه به حفظ اکسیژن فضا، عدم بر جا گذاشتن پسماند و همچنین عدم تاثیر در محیط زیست و لایه ازون هیچ گونه آسیب و یا ضرری برای جان انسان ها و تجهیزات نخواهد داشت.

فضاهای قابل حفاظت با سیستم اطفاء حریق اتوماتیک گاز FM200:
– تجهیزات الکترونیکی
– خزانه ها، سرور ها، صندوق امانات بانک ها
– تجهیزات پزشکی ارزشمند
– مناطق صنعتی و تجهیزات صنعتی با ارزش بالا
– کتابخانه ها، موزه ها، گالری های هنری.
– اتاق های بی هوشی
– مناطق ذخیره سازی مایعات قابل اشتعال.
– ترانسفورماتور
– آزمایشگاه ها

تائیدیه ها، گواهینامه ها و استاندارد های بین المللی:
• ISO 14520
• UNE-EN 15004
• NFPA 2001
• Approvals VdS / UL/ FM