برند LHD

زمانی که تشخیص فوری تغییر درجه حرارت، نشت آب یا نقص امنیتی برای سازمان شما بسیار مهم است،  از پوشش دهی LHD اطمینان یابید. با تجربه بیش از 40 سال، تیم های اختصاصی ما در سطح جهانی، به شما راه حل های جدیدی برای محافظت از کسب و کار شما و افزایش ایمنی، ارائه می دهند.

ساخت:
کیفیت در LHD مهم است. هدف از ساخت ماشین آلات و با یک مهارت کوچک اما  نیروی کار متمرکز، منجر به دریافت گواهینامه ISO 9001: 2015 و تأیید UL یا IEC شده است.

برای حفظ این سطح موفقیت، آزمایش های متعددی در کابل های ما انجام می شود که شرایط دنیای واقعی را شبیه سازی می کند تا در هر زمانی، بالاترین کیفیت را فراهم نماید.

آزمایش های آنلاین ما درست به همان اندازه جامع است که به طور مداوم با استفاده از سیستم ثبت، اطلاعات منحصر به فرد ما مستند گردیده است، تا ردیابی کامل کنترل کیفیت را تصویب نماید.

پشتیبانی کردن:
بخشی از خدمات منحصر به فرد ما، ارائه مشاوره پشتیبانی کلاس اول، ارائه طراحی فنی، عیب یابی محصول و پیدا کردن اشتباه دقیق می باشد.

در نتیجه، هر مشتری LHD به سادگی کابل را خریداری نمی کند؛ آنها پکیج های کاملی  از پشتیبانی فنی و مشاوره تخصصی ما را خریداری می نمایند. این امر به ما اجازه می دهد که با مشتریان خود با توجه شناسایی نیازهای فوری، پیش بینی پتانسیل رشد و برنامه ریزی برای راه حل های درازمدت توسعه، همکاری نماییم.

تفکر رو به جلو ما فقط در کسب و کار ما استفاده نمی شود؛ بلکه آن را شما و مشتریان شما نیز به کار می برند.

مشاوره در سطح جهانی برای فن آوری های تشخیص خطی:
علاوه بر ایجاد نوآوری شخصی خود، از تخصص خود ، مهارت های تخصصی و تجربیات زیاد خود، برای ایجاد یک مشاوره بسیار منحصر به فرد، به منظور ارائه راه حل برای مشتریان خود استفاده کرده ایم. که ما آن را “خدمات کاربردی” می نامیم.

ما بر این باوریم که تخصص ما، معیارهای استاندارد و نوآوری در جهان را تعیین می نماید. تیم الهام بخش ما دارای طیف گسترده ای از مهارت هایی است که از تحقیق و توسعه، آزمایشگاهی کاملا مجهز، با توانایی های تولیدی گسترده سایت ما در بریتانیا، توانایی تولیدات جامع را افزایش داده است (یا بهبود داده است)

با چنین امکانات چشمگیر، ما تمام منابع لازم برای کار با مشتریان را داریم تا به بررسی ایده های شما و راه حل های نوآورانه برای مشکلات کلیدی صنعت که روزانه با آن مواجه می شوند، بپردازیم.

با یک میزان موفقیت در مقوله های متعدد، می توانیم به شما در ایجاد یک بینش یا حل یک کسب و کار سوزان، به  صنعت شما نیاز داشته باشیم. این که آیا این یک راه حل انعطاف پذیر جهت، تشخیص خطی گرما، تشخیص خطی آب، یک چالش حفاظت حرارتی، و یا حتی یک برنامه امنیتی خطی می باشد، لذا فرم تماس با جزئیات خود را پر کنید و ما در تماس هستیم.

LHD با شرکت ها کار می کند تا با استفاده از کشف توسط کابل های خطی و سیستم هایی که تحت الزامات بهداشت، ایمنی، امنیت و محیط زیست (HSSE) و عملکرد اجتماعی (SP) محافظت می نماید، خط مشی های خود در زمینه شخصی و فرآیند امنیتی ارتقاء دهد.

با توجه به ماهیت خطرات در بخش های تولید شده توسط LHD، طیف وسیعی از محصولات شناسایی و کشف توسط کابل های خطی، مانع وقوع حوادث می گردد ، امنیت و سلامت پرسنل و دارایی را تضمین می کند. آنها بلافاصله شرایط غیر طبیعی را تشخیص می دهند، مانند افزایش گرمایشی که نشان دهنده وقوع حریق بوده، و در نتیجه موجب اقدام فوری برای کاهش خطر ابتلا به افراد، ساختمان ها و محتویات می گردد.

تولیدات LHD از دارایی های شما محافظت کرده و در محل کار زندگی شما را نجات می دهد.