15
آبان

آیا از توانمندی‌های پکیج گرافیکی سیستم اعلام حریق مطلع هستید؟

پکیج گرافیکی سیستم اعلام حریق، با ارائه یک سیستم جامع مدیریت، خطر و حوادث را در جایی که زمان نقش مهمی را ایفا می‌کند مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به مدیران سایت این امکان را می‌دهد تا سریع و کارآمد به رویداد آتش سوزی پاسخ دهند. در نتیجه این امر نقش مهمی در حفاظت از جان افراد، اطلاعات و اموال حیاتی دارد. این سیستم از نظر شیوه ارائه بسیار قابل تنظیم بوده، به طوری که می‌تواند به کاربر نهایی نقشه‌ها، متن، عکس، صدا یا ترکیبی از همه را در صورت نیاز ارائه دهد.

برخی از قابلیت های این سیستم:
• مدیریت آتش به صورت گرافیکی:
1. پکیج گرافیکی سیستم اعلام حریق با استفاده از پلان‌ها یا مقاطع دقیق ساختمان که نشان دهنده مکان همه دستگاه های اعلام حریق می‌باشد، شکل گرفته است.
2. در رویداد آتش‌سوزی، به طور خودکار نقشه طبقه/منطقه را در حالتی که تجهیز هشدار هایلایت شده، نشان می‌دهد که واکنش سریع را امکان‌پذیر می‌سازد.
3. تمام حوادث سیستم آتش‌نشانی از جمله خطاها ، ناتوانی‌ها و … را تحت نظر دارد و به اپراتورها اجازه می‌دهد تا به راحتی حوادث را مدیریت کنند.

• اخطار:
پکیج گرافیکی سیستم اعلام حریق رویدادها و اطلاعات مهم سیستم آتش‌نشانی را به محض وقوع، نمایش و اطلاع می‌‍دهد.

• انعطاف‌پذیری:
1. چندین حساب کاربری را می‌توان در پکیج گرافیکی سیستم اعلام حریق ایجاد کرد و هر حساب دارای مجوزهای سفارشی است که به کاربر نهایی اجازه می‌دهد دسترسی و کنترل سایت خود را شخصی کند.
2. پکیج گرافیکی سیستم اعلام حریق مناسب استفاده درسیستم های بزرگ و کوچکی که نیاز به مدیریت مرکزی دارند مثل بیمارستان‌ها، مدارس، فرودگاهها و… می‌باشد.

• واکنش فوری:
با پکیج گرافیکی سیستم اعلام حریق، به اپراتورها و کاربران به محض وقوع رویداد هشدار و به محل رویداد هدایت می‌شوند.

شرکت تک‌لاد نمایندگی برند Gent انگلستان و Argus/Kentec ایتالیا/انگلیس را داشته و در پروژه‌های متعددی این پکیج‌ها را برای مشتریان خود فراهم نموده است.